Masz pytanie ? Zadzwoń: +48 608 668 365
Mój koszyk0,00 zł

Product was successfully added to your shopping cart.

O Chińskich herbatach i naszym mieście

Sklep Chińsk Mazowiecki

mapka sklepu

Chińsk Mazowiecki – to nowe miasto na mapie Polski.

Położone jest w każdym polskim miejscu, w każdym domu, gdzie lubią i piją herbatę.

O nas

Gongfu Cha

Wszystkich „mieszkańców” miasta wirtualnego łączy jedna pasja – chińska herbata. Dlaczego chińska? Ponieważ ojczyzną herbaty są Chiny – właśnie tam wykształciła się roślina Camellia sinensis i tam narodziła się „sztuka” czy też „droga” herbaty – gongfu cha.

Nasza Misja

Naszą misją jest zachęcić jak można więcej ludzi do picia prawdziwej chińskiej herbaty, przekonać do parzenia herbaty w stylu gongfu cha i pokazać, że ten sposób może być czynnością prostą i codzienną.

Herbaty chińskie wysokiej jakości

Na półkach naszego sklepu internetowego znajdzie cię Państwo pełną ofertę herbat chińskich wysokiej jakości – wszystkie „sześć wielkich rodzajów herbaty” oraz pu-erhy.

Ale nie szukajcie tu herbat smakowych – po prostu nie mamy ich. Bardzo chcemy, żeby podróże po miejscu Chińsk Mazowiecki nauczyło między innymi poczuć różnicę aromatu i smak, na przykład, wiosennego oolongu od jesiennego, zielonej herbaty z dzikich krzewów herbacianych od zebranej w gospodarstwie lokalnym. Odczuć, jak zmienia się bukiet herbaty z każdym zaparzeniem. Obecność w herbacie dodatków smakowych przeszkadza temu.

Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarzy, dołączyć się do nas na mediach społecznościowych i prosimy również o podzielenie się swoimi wrażeniami i o pozostawienie opinie o herbatach - to pozwoli nam stałe pracować nad rozwojem naszego wirtualnego miasta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego miasta Chińsk Mazowiecki i zamieszkać tu na stałe.